GÜNDEM

Fuat Avni troll çetesine 'Erdoğan' tokadı

Twitter'daki Fuat Avni troll hesabını yöneten kişi Aydoğan Vatandaş isimli soytarının ve FETÖ muhbiri Emre Uslu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti öncesindeki temennileri böyle suya düşmüştü. Soytarılar o gün ağızlarının suyu akarcasına açıklamalarda bulunmuştu.

Konular: fuat avni, emre uslu, troll, erdoğan,

Özgürlük Zamanı adı verilen programda sunucu, Fuat Avni troll hesabı yöneticisi Aydoğan Vatandaş'a "Erdoğan'ın önümüzdeki hafta Amerika'ya gelme ihtimali var, sizce geziyi erteleme ihtimali var mı?" sorusunu sordu.

Aydoğan Vatandaş adlı soytarı bu soruya "Eğer ertelerse çok zor duruma düşer. Savcı Erdoğan'ı Twitter'da takip etmiş, mesajı vermiş, 'seni takip ediyoruz' demiş. Erdoğan eğer Amerika'ya gelmezse suçlamaları kabul ettiği ve hatta tutuklama ihtimalinden korktuğu şeklinde yorumlanacağı için gelme ihtimalinin daha fazla olduğunu düşünüyorum." şeklinde cevap verdi.

Bir diğer soytarı muhbir Emre Uslu ise araya girerek, "Erdoğan gelirse ve gerçekten Erdoğan'ın havuz medyasının dediği gibi Erdoğan'a bir ABD darbesi hazırlığı varsa, bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Gerçekten Amerika Erdoğan'a darbe yapmak istiyorsa Washington'a gelmişken koluna kelepçeyi takar, Türkiye'yi de, dünyayı da, kendini de Erdoğan olayından kurtarmış olur" dedi.

Aydoğan Vatandaş, FBI tarafından Fuat Avni troll çetesinin başı olarak açıklanmıştı.

Yorumlar