GÜNDEM

KOLTUĞU BIRAK GİT SAYIN TOPBAŞ

Gazeteci yazar Süleyman ÖZIŞIK son yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı her daim yalnız bırakan isimlerin artık koltukları bırakıp gitme zamanının geldiğini söyledi.

Konular: süleyman özışık, ibb, kadir topbaş, ömer faruk kavurmacı,

Araştırmacı yazar Süleyman ÖZIŞIK kaleme aldığı son makalesinde İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ’ın sergilediği tavrı değerlendirdi. Özışık; “Gezi olaylarından bu yana sergilediği tavrı samimi ve dürüst bulmuyorum.

Kahır çektiğimiz zamanlarda bir sihirbaz gibi ortadan kaybolmasına, olaylar yatıştıktan sonra meydanlara çıkıp nutuk atmasına tahammül edemiyorum”
dedi.

Yazısının devamında Kadir TOPBAŞ’ın kendisi savunma adına yaptığı basın açıklamasına da değinen Özışık; “Geçenlerde medyaya yaptığı açıklamada, "Ben Gezi ve 17/25 Aralık'ta yurtdışında değildim, bana iftira atılıyor" demiş.
Sayın Kadir Topbaş...
Yönettiğiniz şehrin insanları ile savunduğunuz partinin seçmenleri darbe girişimlerinde hangi ülkede olduğunuzu sormuyor. Nerede olduğunuzu ve neden ortalıklarda görünmediğinizi soruyor”
dedi.

Süleyman Özışık yazısının sonunda Kadir TOPBAŞ’a net bir çağrı yaparak “Henüz saygınlığınızı kaybetmeden çıkacağınız bir kapı varken, görev onuru gereği o kapıdan çıkın ve gidin lütfen!” dedi.

İŞTE KADİR TOPBAŞ’IN İSTİFAYA ÇAĞRILDIĞI O YAZI

Yorumlar