Yemekteyiz yarışmacısı Ateş Faruk Yılmaz kimdir? Nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? (17 Eylül)

Merakla beklenen Yemekteyiz yarışmasının yeni yarışmacıları duyuruldu. Peki, Yemekteyiz yarışmacısı Ateş Faruk Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Biyografi 17.09.2018, 13:28 17.09.2018, 14:48
Yemekteyiz yarışmacısı Ateş Faruk Yılmaz kimdir? Nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? (17 Eylül)

Haftaiçi her gün TV 8 ekranlarında saat 15.45’te izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz programının yeni yarışmacıları 17 Eylül Pazartesi günü açıklandı. İzleyiciler şimdi büyük bir merakla ilgili yarışmacıların hayatlarıyla ilgili araştırma yapıyor. Yemekteyiz yarışmacılarından Ateş Faruk Yılmaz günün en çok konuşulan ve yorum yapılan isimlerinden biri oldu. Peki Yemekteyiz yarışmacısı Ateş Faruk Yılmaz kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Yarışma programının yeni yarışmacısı hakkında merak edilen detayları sizin için derledik.

Yemekteyiz Ateş Faruk Yılmaz kimdir?

Fenomen yarışma programı Yemekteyiz’in yeni yarışmacıları belli oldu. Yarışmacılardan Ateş Faruk Yılmaz izleyicilerin dikkatini çeken isimlerden oldu. Ateş Faruk Yılmaz müzisyendir. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Ateş Faruk Yılmaz salı günü yarışacaktır.

 
Yemekteyiz yarışması saat kaçta?

Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz’in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45’te TV8’den izlenebilir.

Yemekteyiz’in konusu ne?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye'de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.   

Yorumlar (0)