DÜNYA

Uçaklar UFO'dan dolayı acil iniş yaptı!

Çin'de uçak içindeki yolcuların havada farklı bir cisim gördüklerini söylemesi üzerine üç farklı uçak havaalanına acil iniş yaptı. Bölge sakinleri uçakların UFO'dan dolayı iniş yaptıklarını ileri sürdü.

Uçaklar UFO'dan dolayı acil iniş yaptı!
Çin'in güneybatısındaki Sichuan eyaletinde bulunan Mianyang kentinde yaşanan olayda üç uçağın, havaalanı çevresinde görülen sıra dışı uçan cisimler nedeniyle iniş yapmak zorunda kaldığı belirtildi. Çin basınındaki haberlere göre, olay sırasında üç farklı sivil uçak da kuleye gökyüzünde uçan bir cisim gördüğü bilgisi verdi.

Bunun üzerine içlerinde kaç yolcu taşıdıkları açıklanmayan uçakların üçü de bölgedeki farklı bir havaalanına yönlendirildi. Yetkililerin yaptıkları incelemeler sonucunda gökyüzünde sıra dışı bir hareketlenmenin görülmediği saptandı. Ardından havaalanındaki uçuşlar normale döndü.

Yetkililer her ne kadar pilotların gördüğü uçan cisimler hakkında detaylı bilgi vermese de yerel basına konuşan bölge sakinleri uçakların uçuş planlarının dışına çıkmalarına neden olan olayın arkasında tanımlanamayan uçan cisimlerin (UFO) olduğunu
ileri sürdü. 

Konular: çin, havaalanı,

Yorumlar