DÜNYA

Ünlü ABD'li aktris kendini asarak intihar etti

ABD'de ünlü televizyon dizilerinde ve filmlerde rol alan ünlü aktris, modellik seyahati için gittiği Peru'da intihar etti.

Ünlü ABD'li aktris kendini asarak intihar etti
Hollywood'un önemli isimlerinden biri olan ve depresyonla mücadele ettiği bilinen Lisa Lynn Masters (52), Peru'da kaldığı otel odasının tuvaletinde kendisini asarak intihar etmiş vaziyette bulundu.

New York şehrinin Brooklyn semtinde doğan ünlü aktris, Gossip Girl (Dedikoducu Kız), Ugly Betty, Law& Order: Special Victims Unit gibi televizyon dizilerinde ve Stepford Kadınları gibi sinema filmlerinde rol almıştı.

Mektup bulundu

Ünlü aktrisin cenazesinin Amerika'ya getirilmesi için 'GoFundMe' sitesinde bağış sayfası açan bir arkadaşının açıklamasına göre, Lisa Lynn'in kocası William Brooks ölüm haberini alınca şok geçirdi.

Otoriteler, Peru'nun başkenti Lima'da yer alan Nuevo Mundo Hotel'deki odasında ünlü aktrisin akıl sağlığına ilişkin açıklamaların yer aldığı iki mektubun bulunduğunu bildirdi.

Lisa Lynn, son olarak Netflix'in 'Unbreakable Kimmy Schmidt' adlı dizisinde ilişki terapistini canlandırdığı bir rolde oynuyordu.

Konular: aktris, lisa lynn, masters, ABD,

Yorumlar