EKONOMİ

Üçüncü Havalimanı'yla fiyatlar uçacak

Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul'un 3. Havalimanı'nın inşaatı devam ederken çevresindeki yerleşim alanlarına değer katmaya devam ediyor.

Üçüncü Havalimanı'yla fiyatlar uçacak

 Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul 3. Havalimanı’ndaki inşaat faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Daha inşaat halindeyken bölgedeki arsa ve konut fiyatlarını uçuran 3. Havalimanı, çevresinde zaten varolan yerleşim birimlerine değer katmaya devam ediyor. 

Coldwell Banker Kale Ticari Gayrimenkul Danışmanı Özgür Tandoğan, 2018 yılında tamamlanacak İstanbul'un 3. Havalimanı'nın Şişli, Esentepe, Gayrettepe ve Levent'te konut metrekare fiyatlarını uçuracağını söyledi.

Üçüncü havalimanı fiyatları uçuracak

SATIŞLAR REKOR KIRACAK

Havalimanı personelinin, pilotların, hosteslerin merkezi konumu nedeniyle Şişli bölgesinde konaklamayı tercih edeceğini belirten Tandoğan, "3. Havalimanı metro istasyonunun ilk istasyon durağının Gayrettepe'de olması sebebiyle de Gayrettepe ve Şişli çevresindeki 0 ve ikinci el konut satışlarında rekor kıracak. Gayrimenkul yatırımı açısından en çok kâr getirecek ilçenin Şişli olması bekleniyor" dedi.

Konular: istanbul, havalimanı, levent, gayrimenkul,

Yorumlar