GÜNDEM

'Arif Erdem primleri Gülen'e götürdü'

FETÖ’nün eski futbol imamı Said Alpsoy ‘Türkiye 2002 Dünya Kupası'nda dünya üçüncüsü olduğunda takıma prim dağıtıldı. Bu parayı Pensilvanya'ya Arif Erdem götürdü. Gülen daha sonra Arif'e methiyeler düzdü’ dedi.

'Arif Erdem primleri Gülen'e götürdü'
Fetullahçı Terör Örgütü'nün eski futbol imamı olarak bilinen Said Alpsoy, futbol camiasındaki tanıklıklarını ve iddialarını anlatmayı sürdürüyor. Türkiye Gazetesi'nin haberine göre, FETÖ'nün eski futbol imamı Said Alpsoy, bu kez Fethullah Gülen'e para götüren eski futbolcuyu ve FETÖ'ye katıldığı için Fatih Terim'in uyardığı futbolcuyu açıkladı. Fotomaç gazetesine konuşan Said Alpsoy, "Türkiye 2002'de dünya üçüncüsü olunca takıma prim dağıtıldı. Emre, Okan, Hakan Şükür, Hakan Ünsal ve Arif bu primlerden para topladı. Toplanan para 250 bin veya 500 bin dolardı. Bu parayı Pensilvanya'ya Arif Erdem götürdü. Gülen daha sonra Arif'e methiyeler düzdü" dedi.

FATİH TERİM'DEN UYARI

Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu'na da dikkat çeken Said Alpsoy, "O dönemde Fatih Terim, Emre'yi 'Fetullahçılarla ilişkini kes. Bunlar geleceğini karartır. Takımda böyle bir şeye izin vermem' diye uyarmıştı" dedi.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün Fenerbahçe'yi de "ele geçirmek" istediğini söyleyen Said Alpsoy, "Gülen, Hacı Kemal Erimez'in F.Bahçe yönetimine girmesini istiyordu. Sonra ne oldu bilmiyorum. Birisini yönetime soktular mı araştırmak lazım" dedi.
 

Konular: futbol, emre belözoğlu, arif erdem, fetö,

Yorumlar