GÜNDEM

Adil Öksüz'ün saatinde dikkat çeken amblem!

FETÖ'cü Adil Öksüz'ün el konulan saatinin içindeki 'Hava Kuvvetleri Komutanlığı' amblem dikkatleri çekti.

Adil Öksüz'ün saatinde dikkat çeken amblem!
FETÖ'nün 15 Temmuz gecesi kalkıştığı darbe girişiminin kilit ismi olan ve hâlâ yakalanamayan Adil Öksüz’le ilgili yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. 

Darbe girişiminden önce 12 kez Ankara'ya gelmiş 

Buna göre Öksüz’ün ‘34 SIR 49’ plakalı araçla, 2015 Aralık ayından 2016 Temmuz ayına kadar tam 12 defa Ankara’ya geldiği belirlendi.  Öksüz’ün darbe toplantısının yapıldığı 13 Temmuz tarihinde ise Ankara’ya gelirken ‘34 SIR 49’ plakalı araç yerine başka bir araç kullandığı belirlendi.

Amlemli saat kullandığı ortaya çıktı!  

FETÖ’nün Hava Kuvvetleri Komutanlığı imamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz’ün ilginç bir kol saati kullandığı belirlendi. Firari Adil Öksüz’ün saatinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı amblemi olduğu ve serbest bırakılırken bu saat ile kemerinin kendisine teslim edilmeği bildirildi. Adil Öksüz, 16 Temmuz günü sabah saatlerinde darbenin yönetildiği merkezlerden biri olan Akıncılar Hava Üssü’nde yakalanarak, Kazan İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Öksüz, 18 Temmuz tarihinde de hâkim kararıyla serbest bırakıldı. Bırakılırken de üzerindeki  ‘markası ZTE 4G LTE olan GPS yer koordinat belirleme cihazı’ dahil eşyaları kendisine teslim edildi. Öksüz, serbest kaldıktan sonra kayıplara karışarak kayboldu. Halen aranan Adil Öksüz'ün nasıl serbest bırakıldığı ise hala muamma. 

Konular: saat, adil öksüz, darbe,

Yorumlar