GÜNDEM

Ahmak'ın fikri neyse zikri de o!

Yaptığı açıklamalarla gündeme sık sık gelen Bülent Arınç bu sefer de FETÖ'yü 15 Temmuz'dan sonra terör örgütü olarak görmeye başladığını söyledi.

Ahmak'ın fikri neyse zikri de o!
Medyascope TV'de Ruşen Çakır'ın sorularını yanıtlayan eski bakan Bülent Arınç, kendisine yönelik iddialara yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla "Bana ahmak diyebilirsiniz" sözlerini sarf eden Arınç, bu sefer de "Gülen, görüşebilmek için can atılan birisi" ve "15 TEMMUZ'DAN SONRA TERÖR ÖRGÜTÜDÜR" diyerek; 17-25 Aralık davası gibi hain kumpasları göz ardı etti.

"GÜLEN CEMAATİ 15 TEMMUZ'DAN SONRA TERÖR ÖRGÜTÜDÜR"


FETÖ ile bağına ilişkin haberleri değerlendiren Arınç, "Okul faliyetleri, Türkçe Olimpiyatları, yoksullara yardım faaliyetleri dışında bu hareketle hiçbir ilgim olmamıştır." dedi.

Arınç, "Benim için Gülen cemaati, 15 Temmuz'dan sonra artık bir terör örgütüdür." diye konuştu.

Gündeme göre değişen ve her gün yaptığı farklı açıklamalarla kendinden çok fazla söz ettiren Bülent Arınç  bu sefer de "17-25 Aralık'tan sonra pis kokular gelmeye başlayınca, bunlar beni de kullanmış olabilir dedim. En az iki sene olmuştur böyle bir konuşmam var. Şimdi yapılanları gördükten sonra demek ki benim ismim üzerinden girilmemesi gereken yerlere girilmiş, bilgiler alınmış olabilir."  açıklamalarında bulundu.

"4 SAAT ARAÇLA PENSİLVANYA'YA GİTTİM"

ABD'de FETO'ya bir ziyaretini anlatan Arınç, kara yolunu terih ettiğini belirterek şunları söyledi:

"Ben Amerika'ya gittiğimde Pensilvanya'ya gitmek için 4 saat araçlı yolculuk yaptım. Marlyland'dan geçtim, oradan geçtim, buradan geçtim."

"GÜLEN, 5 DK GÖRÜŞMEK İÇİN CAN ATILAN BİR İSİMDİ"

15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren FETO'dan "Düşünün iş adamlarının, sanatçıların kendisi ile 5 dakika görüşmek için can attığı bir isimden bahsediyoruz." diye bahsetti.

Konular: fetö, Türkçe Olimpiyatları, bülent arınç, darbe,

Yorumlar