GÜNDEM

Almanya Dündar'a neden sahiplik yaptı?

FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan ve yurtdışına kaçarak Alman vatandaşlığına göz kırpan Can Dündar, Avrupa'da ödüllere layık görüldü. Sözde Atatürkçü vasfıyla dolaşan bir diğer benzeri Mehmet Ali Alabora'da İngiliz vatandaşı olmuştu. İhanet kendini Avrupa'da buluyor...

Almanya Dündar'a neden sahiplik yaptı?
turkiyehabermerkezi.com

Bir dönemler Atatürk sevdasıyla bilinen ve Atatürk'ün belgesellerini yapan Dündar, Alman vatandaşlığına göz kırptı.Türkiye'den ve Türklükten bahseden Dündar, Almanya ve Fransa'da takdirler topladı hatta ödüle layık görüldü.Diğer benzeri olan Mehmet Ali Alabora İngiltere'ye kaçmıştı...


Son günlerde gündemden düşmeyen Can Dündar'ın yüzünü iyice görmeli...

Hainlik Avrupa'da ödül buluyor


FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Dündar kendisi gibi Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü (RSF) tarafından Strasbourg'da düzenlenen törende RSF 2016 yılın gazetecileri töreninde ödüle kavuştu.Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck tarafından ağırlanıyor.

Almanya terör sevicilere ev sahipliği yapıyor, onure ediyor.Fransa ihanetçiyi taçlandırıyor

Sorulması gereken soru çok var aslında; ama cevaplar karelenmiş bir şekilde önümüzde dururken sorular kendiliğinden aydınlanıyor.Türkiye'de belgeselleri olan yaratıcı tarihçi, gazeteci, televizyoncu ve yani Atatürkçü olarak bilinen Dündar ihanetini Avrupa'da belgelendiriyor.

İkiyüzlü Avrupa Türkiye'ye hep karşıt duruşta

Almanya ve Fransa'nın tüm beyanatlarında terör karşıtı duruşta olurken işlevsel olarak bunun tam aksini ortaya koydular.Türkiye'ye terör ve birçok unsurda karşıt tavır alan başta Almanya olmak üzere Fransa, FETÖ ve PKK'ya açıkça destek olup yandaşlarına ev sahipliği yaptı. Avrupa ikiyüzlülüğünü her boyutta gösterdi.

Peki, "Almanya Dündar'a neden kucak açtı?" sorusunun yanıtı basit aslında; Almanya'nın Türkiye karşıtı politika gütmesiydi ve sırtını ülkesine dönen Dündar'a kucak açmak oldukça iştah açıcı bir koz durumundaydı.Bir kaç cümleyle Avrupa'daki Dündar

Almanya pasaport verip sarayda ağırlıyor...
Fransa, fahri hemşehrilik veriyor krallar gibi ağırlıyor...
Yani Dündar sahiplerince ihanetin ödülünü alıyor...

Ve şimdi;
Yıllardır Türkiye ve Atatürkçülükten bahseden 15 Temmuz'dan sonra ilk fırsatta terör örgütü FETÖ'nün ayakçısı olarak Avrupa'ya kaçan, Alman vatandaşlığına geçme aşamasında olan Can Dündar Kimdir?
Sorunun cevabı çok net olsa gerek;

"Vatan hainliği ve kahpeliği..." 

Kimin köpeği olduğunu ayırt ettiren kareler

Dönemin Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül karşısında ayak ayak üstüne atararak duran Dündar, Almanya Cumhurbaşkanı karşısında önünü ilikler, el pençe divan dururuyor.Dündar ihanetini simgeleyip, sahiplerinin yanında nasıl durabileceğini gösteriyor.

Aynı Dündar, Amerikan bayrağı altında yatıyor...
Türkiye'ye sırt çeviren Dündar kimlerin altına yatabileceğini çok iyi biliyor ve sergiliyor.

Firari Can Dündar Türkiye'yi sahibi olan Avrupa'ya şikayet etti

Can Dündar, Türkiye'yi Avrupa'ya şikayet etti. Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü (RSF) tarafından Strasbourg'da düzenlenen törende RSF 2016 yılın gazetecileri tarafından ödüle layık görüldü.15 Temmuz darbe girişimi ihanetçisi Dündar, Avrupa tarafından sahiplerince ödüllendiriliyor. Ödül töreninde Fransa'da özellikle Strasbourg'da kendisini evinde hissettiğini söyleyen Dündar "Avrupa'yı anlamıyoruz, sessiz kalıyorsunuz." söyleminde bulunarak Türkiye'ye müdahale etmeleri ve harekete geçmeleri konusunda Avrupa ülkelerini kışkırtma çalışması yaptı.Dündar ve Mehmet Ali Alabora'nın kan uyuşması

Bir hatırlatma yapmadan geçmemeli;
"Mustafa Kemal olmasaydı adınız gavur adı olurdu." diyerek malı götüren Dündar, Alman ve bir diğer benzeri olan Mehmet Ali Alabora İngiliz oldu..

Solcuları kullanıp Türkiye'ye ihanet ettiler

Birileri kendilerine soru sormalı, sorgulamalı...

Hatırlayalım ; Mehmet Ali Alabora diye biri vardı, ortalıkta "Türkiye,Türkiye" diyerek haykıran...
Yani Türkiye'deki ünlü solcuların ikiyüzlülüğünü ortaya koyan bir başka örnek.Gezi eylemlerinde başı çeken isimlerden biriydi.İnsanları çatışmaya sürükleyerek onlarca insanın hayatını kaybetmesinde, onlarcasının gözünü, kolunu, bacağını kaybetmesinde büyük pay sahibi olan bu kişi İngiliz vatandaşı oldu.Yani Dündar gibi ülkemize ilk fırsatta kaçarak sırtını döndü...Özetlersek; 15 Temuz darbe akşamı nice şehitler verilirken; ortalıkta Türküm deme kansızlığını yapan Dündar Almanya'ya ve Alabora'da Londra'ya kaçtı.

Sözde Türkiye sevdalılıları "vatan hainleri olarak hafızalara" kazındı..

Konular: mehmet ali alabora, can dündar,

Yorumlar