GÜNDEM

Antalyaspor’un yeni sezon formaları

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un yeni sezon formaları belli oldu.

Antalyaspor’un yeni sezon formaları


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un yeni sezon formaları belli oldu. Üç farklı model ve renkte hazırlanan 2016-2017 yeni sezon formaları, online alışveriş platformları arasında sadece n11.com’da satışa sunulacak.

 

Spor Toto Süper Lig takımlarından Antalyaspor, önümüzdeki sezon iç ve dış sahada giyeceği formalarını tanıttı. Üç farklı model ve renkte belirlenen gelecek sezon formaları, online alışveriş platformları arasında sadece n11.com’da satışa sunulacak. Formanın yanı sıra taraftarların gönlünü fethedecek atkı, anahtarlık, magnet, kupa ve daha birçok aksesuar e-ticaret platformu n11.com’da Antalyasporlularla buluşacak.

 

Kırmızı-beyaz çubuklu, düz kırmızı, düz beyaz ve vivid pink olarak belirlenen forma, kırmızı ve beyaz ve canlı pembe renkte şortlara internetten üzerinden sadece n11.com’daki Antalyaspor mağazasından ulaşılacak.

 

Keşfedilecek ne varsa blog11’de

 

Moda, güzellik, dekorasyon, anne-çocuk, yaşam-tatil, fitness-outdoor, teknoloji ve otomobile dair keşfedilecek ne varsa blog11’de keşfedilmeyi bekliyor. blog11, düzenli güncellenen kategori haberleri ile sezon giyim trendlerinden, makyajda en son ürünlere, ev dekorasyonu tüyolarından gidilebilecek tatil noktalarına kadar birçok konuda yaşamın nabzını tutuyor. ( http://blog.n11.com/ )

Konular:

Yorumlar