GÜNDEM

Arif Erdem'den FETÖ açıklaması

Galatasaray'ın eski oyuncusu Arif Erdem, kendisi hakkında yapılan FETÖ terör örgütü ile ilgili suçlamalara yanıt verdi.

Arif Erdem'den FETÖ açıklaması
Galatasaray'lı eski oyuncu Arif Erdem kendisine yöneltilen FETÖ terör örgütüyle ilgili suçlamalara sosyal medya hesabından cevap verdi.

Kendisine yöneltilen FETÖ ilişkisine yönelik birçok soruya sessiz kalan eski futbolcu, FETÖ terör örgütüne hizmet veren Meydan Gazetesi'nde darbe girişiminin hemen öncesine kadar yazarlığa devam etmekteydi.

"KANDIRILDIM" KERVANI

"Kandırıldım" diyerek, örgüt yapılanmasında aktif olmadığını öne sürenler kervanındakilere benzer bir açıklama metni yayınlayan Erdem'in, terör örgütü FETÖ'yü hiçbir şekilde ağzına almaması da dikkat çeken bir başka ayrıntı oldu.

İşte Arif Erdem'in konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama:

Kamuoyuna duyurulur!

Ben hayatim boyunca vatanı, milleti, bayrağı için çalışan, inandığım dini değerler dogrultusunda yaşamaya calışan, ailesine, örf ve adetlerine bağlı bir insan oldum..

Hem Galatasaray forması hem de milli forma altında her zaman tek hedefim vatanımı, bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek oldu.

Son zamanlarda Ülkemizde yaşanan hain terör saldırılarını ve alçak darbe girişimini lanetle kınıyorum!! Ben dini duygularım, vatan ve millet sevdamla her zaman her kuruma elimden geldiğince maddi-manevi destek olmaya çalıştım.

Temiz duygularımızı kendi çıkarlarına alet edenlerin Yüce Türk Adaleti önünde hesap vermesini en çok ben isterim!! Hiçbir terör örgütü ile vatanıma ve milletime zerre miktar zarar verebilecek bir oluşumun içerisinde olmadım, olmam da asla mümkün değil.. Milletin iradesi ile seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanımız'a ve milletin bizzat kendisine yapılan bu hain darbe girişimini nefretle kınadığımı tekrar belirtirken tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ve acı içindeki yakınlarına sabırlar dilerim...


Saygılarımla...

Arif Erdem 

Konular: arif erdem, fetö, Sosyal medya, terör orgütü,

Yorumlar