GÜNDEM

Bakan Bozdağ: 'CIA'den MOSSAD'dan korkmayın' diyor

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Fetullah Gülen daha öncede ifade ettim, Türkiye açısından ABD’nin kullanacağı bir maşa olma vasfını kaybetmiştir." dedi.

Bakan Bozdağ: 'CIA'den MOSSAD'dan korkmayın' diyor
 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ A Haber televizyonunda katıldığı programda ABD ve kucağındaki FETÖ terör örgütü elebaşısı Fetullah Gülen ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Bakan Bozdağ'ın dikkat çeken açıklamalarından öne çıkanlar:

ABD'NİN FETÖ YATIRIMI BOŞA OLUR

CIA bugün dünyanın en güçlü istihbarat örgütlerinden birisi. Fetullah Gülen ve FETÖ örgütünün Türkiye’de artık bir karşılığı kalmadığını ABD yetkililerinin ben gördüğüne inanıyorum. Görmesi gerektiğine inanıyorum. Fetullah Gülen daha öncede ifade ettim, Türkiye açısından ABD’nin kullanacağı bir maşa olma vasfını kaybetmiştir. Yani bundan sonra ABD yetkililerinin Fetullah Gülen’e yatırım yapmaları boşa harcamaları anlamına gelir."CIA'DEN MOSSAD'DAN KORKMAYIN" DİYOR

Bakın bir ifadede gördüğüm şeyi söyleyeyim. Fetullah Gülen yakınındakilere, "CIA’den MOSSAD’dan korkmayın" diyor. "Çünkü onların donunun rengine kadar biliyoruz" diyor. Kendi adamı anlatıyor. Yanındakilere öyle söylüyor.

Şimdi Türkiye’de istihbarat örgütlerine devletin bütün yerlerine sızmayı büyük bir marifet büyük bir ibadet, kendini cennete götürecek en büyük hedef kabul eden birisi ABD’de bunu yapmaması mümkün değil.

Orada da başka yerlerde şimdi görüyoruz işte bunun yansımalarını görüyoruz.

Konular: mossad, masa, türkiye, a haber,

Yorumlar