GÜNDEM

Bakan Bozdağ vatandaşı uyardı

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, son dönemde gerçekleştirilen alçak terör saldırılarının ardından sosyal medyadan paylaşılan provokatif mesajlar hakkında birlik ve beraberlik çağrısı yaparak. "Sağduyu ve basiretten yoksun sosyal medya paylaşımlarını yaymayalım ve bunların bizi yönlendirmesine izin...

Bakan Bozdağ vatandaşı uyardı
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, terör saldırıları sonrasında sosyal medyadan provokasyon amaçlı paylaşılan mesajlarla ilgili açıklama yaptı. "Terörün panzehiri birliğimizi ve kardeşlik hukukumuzu korumaktır" diyen Bozdağ, şu ifadeleri kullandı:

"Terör,terör örgütleri ve terör saldırılarının bir hedefi de;milletimizin birliğini bozmak ve aramızdaki kardeşlik hukukunu yok etmektir. Her terör saldırısı karşısında,birliğimize ve kardeşlik hukukumuza daha fazla sahip çıkarak, teröre ve terör örgütlerine cevap vermeliyiz.

Terörün/terör örgütlerinin istediği kaos, kargaşa, provokasyonlar ile terörün panzehiri, birliğimizi ve kardeşlik hukukumuzu korumaktır. Bilgi, gerçek, sağduyu ve basiretten yoksun sosyal medya paylaşımlarını yaymayalım ve bunların bizi yönlendirmesine izin vermeyelim." 

Konular: bekir bozdağ, Sosyal medya,

Yorumlar