GÜNDEM

Barbaros Şansal tek kişilik koğuşta kalmak istiyor

Türkiye'ye ve Türk milletine ağır hakaretlerle dolu video paylaşımı sonrası bulunduğu Kıbrıs'tan sınır dışı edildikten sonra Türkiye'ye getirilerek gözaltına alınan, ardından da tutuklanan modacı bozuntusu Barbaros Şansal, can güvenliği olmadığı gerekçesiyle tek kişilik koğuşta kalmak istedi.

Barbaros Şansal tek kişilik koğuşta kalmak istiyor
Şansal'ın bu talebini Barbaros Şansal'ın avukatı Efkan Bolaç, bugün düzenlediği bir basın toplantısında açıkladı. Bolaç Silivri Cezaevi'de olan Şansal'ın tehdit altında olduğunu düşündüğü için tek kişilik yerde kalmak istediğini söyledi.

Ne olmuştu?

Modacı Barbaros Şansal 'B**unda boğul Türkiye' sözleriyle biten videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

"2017'de hepinize g...i. Bana sefaletin adını yazabilir misin Abidin. Bu kadar gazeteci tutukluyken, bu kadar çocuk taciz, tecavüz görürken, bu kadar yolsuzluk, rüşvet almış başını giderken, bağnazlar sokakta size pislik dağıtırken sizler hala yeni yıl mı kutluyorsunuz. Ben bardaki, evdeki içkileri hepsini içicem. Size bir damla bile vermeyeceğim. Bütün dolarlarımı İsviçre'ye geçiricem. Bir kuruş peni bile vermeyeceğim. Ben Kıbrıs'tayım. Kuzey Kıbrıs yeni yıla girdi. Birazdan Nikosa'ya gidicem. Bir de orada kutlayacağım. Öpmedim bile sizi. Bu kadar pisliğin, rezaletin içinde kutlamaya devam edin. B... boğul Türkiye

Konular: efkan bolaç, barbaros şansaş, video, cezaevi,

Yorumlar