GÜNDEM

Barbaros Şansal Türkiye'ye getirildi, iner inmez dayağı yedi!

Paylaştığı bir videoyla Türkiye'ye 'B**unda boğul Türkiye' diye seslenen ve Türk milletine hakaret yağdıran modacı bozuntusu Barbaroş Şansal, Kıbrıs'tan sınır dışı edilerek, Türkiye'ye geldiği uçaktan indiğinde feci halde dayak yedi. Şansal daha sonra gözaltına alındı.

Barbaros Şansal Türkiye'ye getirildi, iner inmez dayağı yedi!
Modacı bozuntusu Barbaros Şansal, 2017 yılına girmeye dakikalar kala bulunduğu Kıbrıs'ta Twitter hesabından ahlaksızlıkla dolu bir video yayımlamış ve o videoda Türkiye'ye çok ağır hakaretlerde bulunmuştu. Video kısa zamanda sosyal medyada hızla yayıldı, sapkın Şansal'a tepkiler çığ gibi arttı ve son olarak KKTC İçişleri Bakanlığı da harekete geçti. 

Yılbaşı tatili için geldiği KKTC'de gözaltına alınan Şansal, Türk Hava Yolları'nın 20.55 tarifeli uçağıyla İstanbul'a gönderildi.

Yolcular da tepki gösterdi

KKTC’den sınır dışı edilmesine karar verilen Barbaros Şansal ile bindirildiği uçaktaki yolcular arasında gerginlik yaşandı. Gerginlik nedeniyle uçağın kalkışı bir süre uzadı. Tartışmanın sona ermesinin ardındansa Barbaros Şansal'ı taşıyan uçak Türkiye’ye hareket etti.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Polisler zor zapt etti

Barbaros Şansal'ın bindiği uçağın Atatürk Havalimanı'na inmesinin ardından çok sayıda kişi uçağın altında bekledi. Polis eşliğinde uçaktan indirilen Şansal'a bekleyen kişiler saldırmak istedi. Burada polisler saldırıyı önlerken aynı kişler uçaktan polisler arasında araca yürüyen Şansal'a saldırdı.

Cep telefonuyla çekilen görüntüde Şansal'ın yerde olduğu ve feci halde dayak yediği görüldü. Terörle mücadele ekipleri Şansal'ı oradan uzaklaştırarak Havalimanı apronundan araca bindirip özel bir kapıdan çıkardı ve gözaltına alındı.Sonra sağlık muayesinden geçirilen Şansal Vatan Emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Atatürk baskılı t-shirt giydi


Öte yandan ülkesine küfreden ve KKTC'den sınırdışı edilen Barbaros Şansal'ın, Türkiye'ye getirilirken giydiği kıyafet de dikkat çekti. Şansal, Atatürk baskılı tişört giyerek, kendince algı oluşturmaya çalıştı.

İşte o skandal sözler

Modacı Barbaros Şansal 'B**unda boğul Türkiye' sözleriyle biten videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

"2017'de hepinize g...i. Bana sefaletin adını yazabilir misin Abidin. Bu kadar gazeteci tutukluyken, bu kadar çocuk taciz, tecavüz görürken, bu kadar yolsuzluk, rüşvet almış başını giderken, bağnazlar sokakta size pislik dağıtırken sizler hala yeni yıl mı kutluyorsunuz. Ben bardaki, evdeki içkileri hepsini içicem. Size bir damla bile vermeyeceğim. Bütün dolarlarımı İsviçre'ye geçiricem. Bir kuruş peni bile vermeyeceğim. Ben Kıbrıs'tayım. Kuzey Kıbrıs yeni yıla girdi. Birazdan Nikosa'ya gidicem. Bir de orada kutlayacağım. Öpmedim bile sizi. Bu kadar pisliğin, rezaletin içinde kutlamaya devam edin. B... boğul Türkiye

Konular: türkiye, dayak, kktc, modacı,

Yorumlar