GÜNDEM

Başbakan: 17 Nisan'da yolumuza devam edeceğiz

Referandum kampanyaları kapsamında Başbakan Binali Yıldırım bugün İstanbul Esenyurt'ta düzenlediği 'EVET' mitinginde vatandaşlara boğazın altına 3 katlı tünel yapma müjdesini verdi.

Başbakan: 17 Nisan'da yolumuza devam edeceğiz
Referanduma 1 gün kala Başbakan Binali Yıldırım Esenyurt'ta vatandaşlara seslendi.

İşte konuşmadan satır başları:

- Türkiye'nin öncelikli ihtiyacı adalettir, kalkınmadır dedik. Kalkın ve adalet için çok büyük işler yaptık. Ülkemizin dört bir yanını fabrikalarla, hizmet binalarıyla, okullarla, hastanelerle, havalimanlarıyla donattık, donatmaya devam ediyoruz. İstanbul'un bir mega projesi daha var. Boğazın altına 3 katlı tünel yapıyoruz. Esenyurt'u eğitimin merkezi haline getiriyoruz.

- Milletçe tarihi bir karar vereceğiz. Ülkemizin geleceği için en doğru kararı vereceğinize inanıyorum. İnanıyorum ki Türkiye kazancak. Bugüne kadar olduğu gibi aynı şevkle aziz milletimize hizmet vermeye devam edeceğiz. 

- Değerli kardeşlerimi siz de bu memleket aşkı var olduğu müddetçe bize hiç kimse bir şey yapamaz. 17 Nisan Pazartesi'ye Bismillah deyip yolumuza devam edeceğiz. 

Başbakan Binali Yıldırım, bugün Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy'de düzenlenen mitinglerde konuşma yapacak.
 

Konular: başbakan, Binali Yıldırım,

Yorumlar