GÜNDEM

Başbakan Yıldırım: Diz çökmeyeceğiz

Kahramanmaraş'ta konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Kayseri'deki hain saldırıyla ilgi konuştu. Başbakan '' Türk milleti asla çökmez!"  vurgusunda bulundu.

Başbakan Yıldırım: Diz çökmeyeceğiz
Başbakan Binali Yıldırım Kahramanmaraş'ta yaptığı konuşmada terör örgütlerinin hepsinin yok edileceğini söyledi.
Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Kurtuluş Savaşı'nda Anadolu toprakları işgal edildiğinde Sütçü İmam sahaya indi. 
"İzne çıkan askerlere pusu kurdular. Kahramanmaraş'tan sesleniyorum: Terörle yıldırmayı düşünenlere karşı bu millet korkmaz, Türk milleti yılmaz! Türk milleti asla çökmez. Hangi alçak saldırıyı yaparsa yapsınlar, medeniyet yolunda Maraş'ı da Türk milletini de döndüremezler.
Bu asil millet o kadar büyük bir millet ki, en zor zamanda yedi düveli dize getirdiğini unuttular. 
Terör örgütleri eş zamanlı olarak Cumhurbaşkanımızı hedef aldılar. Hayatına kastettiler. 15 Temmuz'da bağımsızlık destanını yazdık. 
FETÖ, PYD, DAEŞ adı ne olursa olsun bunların hepsi eli kanlı terör örgütüdür. 

Biz sırtımızı milletimize yaslıyoruz. Ülkemizin bütünlüğünden asla taviz vermeyeceğiz. Türkiye'nin büyümesine bu alçaklar engel olamaz. Hiç kimse yürüdüğümüz yoldan bizi döndüremez. 

Bana dendi ki, bugün canlı bomba patladı. Şehitlerimiz var. Kahramanmaraş'taki programını değiştirin dediler. Biz programımızı değiştirmeyeceğiz. Teröristlerin ekmeğine yağ sürmeyeceğiz.  Alçaklar işte Maraş burada. Ne zaman gelirseniz gelin. Kiminle gelirseniz gelin. Topunuz gelin. Bu vatanın kahraman evlatları hakkınızda gelir. 

Konular:

Yorumlar