GÜNDEM

Başbakan Yıldırım'dan Baykal'ın çirkin benzetmesine sert tepki!

Başbakan Yıldırım, Bayburt Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen mitingde halka seslendi. Deniz Baykal'ın skandal sözlerine tepki göstererek, "Hz. Peygamberi ağzınıza almayın." dedi.

Başbakan Yıldırım'dan  Baykal'ın çirkin benzetmesine sert tepki!
Başbakan Yıldırım,Bayburt Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen mitingde halka seslendi.Deniz Baykal'ın skandal sözlerine tepki göstererek, "Hz Peygamberi ağzınıza almayın." dedi.

İşte o konuşmadan satır başları

"Biz Türkiye genelinde güçlü bir evet çıkacağını görüyoruz, buna inanıyoruz. Bayburt'ta MHP'ye, BBP'ye gönül vermiş tüm kardeşlerimiz evet diyecek. İstiyoruz ki kardeşliğimiz zarar görmesin, huzurumuz daim olsun. Darbe diye bir tehdit artık Türkiye'de olmayacak. Yargı, mahkemeler hem bağımsız hem de tarafsız olacak. Kılıçdaroğlu, kendisi bile neye hayır dediğinin farkında değil. Bu anayasa değişikliğine evet demek için yüzlerce sebep var ama hayır diyenlerin söyleyeceği tek bir neden yok. Ana muhalefet salon salon geziyor ama kendisi bile niye hayır diyeceğinin farkında değil çünkü metni okumamış.Hz. Peygamber'in adını ağzınıza almayın! 

CHP'nin önceki genel başkanı bir konuşma yapıyor, konuşma baştan aşağı ofsayt, öyle bir laf etti ki çok üzüldüm. CHP'nin önceki genel başkanının ağzından çıkanı kulağı duymuyor, Peygambere saygısızlık yapıyor, Hz Peygamberi ağzınıza almayın.Hayır demek için dillerini değiştirdiler 

16 Nisan'dan sonra milletten yetki alamayan hiç kimse iktidar olamayacak darbe heveslileri avucunu yalayacak, birileri bu yüzden haddi aşan ifadeler kullanıyor. PKK, Kandil'de Avrupa'da açıklamalar yapıyor ve evet çıkarsa biz biteriz diyor. Avrupa hayır demek için dillerini değiştirdi, gazetelerini Türkçe çıkarıyor, bu sayede Türkçe de öğreniyorlar."

Konular: başbakan, deniz baykal,

Yorumlar