GÜNDEM

Başbakan Yıldırım'ın damada verdiği öğüt güldürdü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya milletvekili Ahmet Sorgun’un oğlunun nikahına katılan Başbakan Binali Yıldırım, espirili yaklaşımıyla gençlere tavsiyelerde bulunarak, salondakileri güldürdü.

Başbakan Yıldırım'ın damada verdiği öğüt güldürdü
 Akşam saatlerinde Konya’ya gelen Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya milletvekili Ahmet Sorgun’un oğlunun düğüne katıldı.

Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu ile birlikte Ebubekir ve Büşra Sorgun çiftinin nikah şahitliğini yapan Başbakan Yıldırım, gençlere tavsiyelerde bulunmayı ihmal etmedi.

SALON KAHKAHAYA BOĞULDU

Başbakan Yıldırım’ın damat Ebubekir Sorgun’a "Evliliğin sırrı nedir, biliyor musun?" diye soru yöneltip "İtaat et rahat et" diye cevap vermesi sonucu salon kahkaya boğuldu. Ardından Büşra Sorgun’a dönerek, "Büşra havaya girme. Ebubekir hiddetlenince, 'peki' diyeceksin. Sen de hiddetlenince, o da 'peki' diyecek. Böylece gül gibi geçinip gideceksiniz’’ diye konuştu. 3 ÇOCUK TAVSİYESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını da ileten Başbakan Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanımız katıldığı merasimlerde gerekeni söylüyor. Katılamadığı zaman da bize havale ediyor. Malum mesele, memleket meselesi. Bir olur, garip olur. İki olur, rakip olur. Üç olur, denge kurulur. Gerisi Allah kerim. Size kalmış. Allah hayırlı nesiller, hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip eylesin’’ dedi. 


Konular: ahmet sorgun, düğün, Binali Yıldırım, konya,

Yorumlar