GÜNDEM

Başbakan Yıldırım'dan 'evet' kampanyasına destek

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım, anayasa değişikliğine yönelik referandum için sosyal medyada ünlü isimlerin katılımıyla başlatılan kampanyaya destek verdi

Başbakan Yıldırım'dan 'evet' kampanyasına destek
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliğine yönelik referandum için sosyal medyada ünlü isimlerin katılımıyla başlatılan, "Güçlü bir Türkiye için EVET" kampanyasına destek verdi.

Yıldırım, parti genel merkezinde AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi. Yıldırım'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş ve Vedat Demiröz de eşlik etti.

Kampanyaya destek

Başbakan Yıldırım burada, anayasa değişikliğine ilişkin nisan ayında yapılması planlanan referandum için sosyal medyada başlatılan, "Güçlü bir Türkiye için EVET" kampanyasına katıldı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları üyeleriyle "Güçlü bir Türkiye için biz de varız." diyen Yıldırım, kampanyaya destek verdi.

Birçok bakanın da katılım gösterdiği kampanya sosyal medyada vatandaşlar tarafından da benimsendi. Söz konusu çağrıyı vatandaşlar da başta Facebook olmak üzere Youtube, Instagram ve Twitter gibi video yüklenebilen sosyal paylaşım sitelerinde yayınlıyor.

Konular: başbakan, Binali Yıldırım, türkiye, bakanlar,

Yorumlar