GÜNDEM

Başkomutan'dan hüzünlendiren emir: Ara veriyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vatandaşlara seslendi. Erdoğan, demokrasi nöbetlerine devam etmek isteyen vatandaşları hüzünlendiren 'nöbetlere ara' verildiğine dair açıklamayı da buradan yaptı.

Başkomutan'dan hüzünlendiren emir: Ara veriyoruz
Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve çevresini, demokrasi nöbetlerinin finalini taçlandırmak amacıyla hınca hıç dolduran Ankaralılar ve Türkiye'nin dört bir tarafında canlı yayınlarla Külliye'deki şöleni takip eden vatanseverler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'demokrasi nöbetlerine ara' verilmesine yönelik açıklamasıyla hüzünlendi."GÖNÜL DÜNYAMIZDAN ÇIKARMAYACAĞIZ"

Erdoğan, "Demokrasi nöbetlerindeki coşkusu ve vakarıyla ülkesine ve milletine olan bağlılığını cümle aleme ilan eden vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah, ülkemizi ve milletimizi ilelebet korusun diyorum. Ve şimdi artık virgülü atıyoruz ve bu demokrasi nöbetlerine artık ara veriyoruz. Ama ruh dünyamızdan, gönül dünyamızdan bu nöbetleri çıkarmayacağız" dedi. "DEMOKRASİMİZE HER GÜN SAHİP ÇIKACAĞIZ"

"15 Temmuz Ankara’nın da kurtuluş günüdür. Halkımız darbecilerin heveslerini kursaklarında bıraktı. Pazar günü milletimiz Yenikapı’da bir destan yazdı. Demokrasinin yeni kapısı açıldı. Demokrasi nöbetlerinin finalini burada, Ankara’da yapalım istedik. Milletimiz hala meydanları bırakmak istemiyor. Demokrasimize her gün, her saat sahip çıkacağız. İhanetin nereden geleceği belli olmuyor."


Konular: virgül, canlı, cumhurbaşkanı erdoğan, Beştepe,

Yorumlar