GÜNDEM

Burak Yılmaz'ın tartıştığı şoför konuştu

İstanbul'da meydana gelen olayda, milli futbolcu Burak Yılmaz ile tartışan İETT şöförü Orhan Çimen, açıklamalarda bulundu ve kovulacağını söyledi.

Burak Yılmaz'ın tartıştığı şoför konuştu
Burak Yılmaz ise kimsenin ekmeğinden olmasını istemediğini dile getirdi.

Orhan Çimen'in açıklamaları;

"Küfürler yağdırdı"

Burak cama eliyle vurdu. Hemşehrim niye vuruyorsun dedim. Sonra üstüme yürüdü. Bana vurmaması için sopayı çıkardım. Aşağı indiğinde geri koydum. Bizde vurma yok. Caydırma amaçlı kendimizi koruyoruz. Arabanın önüne geçti. Sürekli küfürler yağdırdı. 

"Başka yerde olsam vururdum"

Zorla götürdüler. Arabayı duraktan çek dediğimiz için kızmış. Ben de arabanın önünde durdum. Ben durdukça sinirlendi. Başka yerde olsam sopayla vururdum ama arabadaydım. Sopa olmasaydı bana vuracaktı. Görünce geri gitti. O bana vurana kadar ben vurmazdım. Kimse tutamadı. Arabanın içinden neden çıkıyorsun? Arabanın önüne geldi. 2-3 tane güvenlik onu tuttu.

"Mahkemeye verdim"

Burak Yılmaz olduğunu da bilmiyordum. Yarım saat sonra öğrendim. Haksız değilim ki pişman olmadım. Haksız olsam, benden küçük olmasına rağmen elini öperim. Burak Yılmaz'ı mahkemeye verdim. Hakaret ettiği için, üstüme yürüdüğü için mahkemeye verdim. Şu an yine görsem Burak Yılmaz'ı tanımam.

"İşime son verecekler"

Yarın işime son verecekler. İETT Genel Müdürlüğü'nden beni aradılar. İşten çıkaracaklar.

Burak Yılmaz: "Kimse ekmeğinden olmasın"

Olayın benimle alakası yok. Tatsız bir görüntü. Ne olursa olsun olmaması gerekiyordu. İşin içinde küfür olunca tatsız görüntüler ortaya çıktı. Küfüre kesinlikle tahammülüm yok. Sopa olayı hoş değil. Sopa hafifçe başıma çarpıyor. Maçlarda 30-40 bin kişiden küfür yiyoruz. Bu başka bir şey. Benim 2 tane çocuğum var. Resmi işlemlerde bulunmuş. Haklı olmama rağmen ben bulunmadım. Şoförün beni tanımaması önemli değil. Ben de onlar gibi bir insanım. Kimsenin ekmeğinden olmasını istemem

Konular: otobus, iett, burak yılmaz, şoför,

Yorumlar