GÜNDEM

Çalışkan'dan sert sözler;Siz kimin köpeğsiniz...

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan İlk cenaze töreninde çok sert sözlerle teröre karşı yılmayacaklarını ve ülke genelinde birlik beraberlik çağrısında bulundu.

Çalışkan'dan sert sözler;Siz kimin köpeğsiniz...
Beşiktaş'ta gerçekleşen terör saldırısında şehit olan polisler, 3. sınıf emniyet müdürü Vefa Karakurdu, emniyet amiri Kadir Yıldırım, polis memurları Adem Oğuz, İlker Uylaş ve Hasan Bilgin için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi'nde cenaze töreni düzenledi. Düzenlenen tören sonrası şehit polisler memleketlerine uğurlanacak.

Beşiktaş'taki hain terör saldırısında şehit olan polis ve sivillerin cenazeleri aileleri tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Belediye araçları ile alınan cenazeler yapılacak tören için Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Adli Tıp Kurumu'ndaki Türk Bayraklarının da yarıya indirildiği görüldü.

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi  Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. 

Çalışkan sert sözlerle; "Siz kimin köpeği ve uşağısınız bunun intikamı alınacaktır" dedi

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan törende yaptığı konuşmada,  "Yılmayacağız, ciğerimizi yakan bu saldırıya rağmen ayakta duracağız. Buradan tüm terör örgütlerine sesleniyorum vermek istediğiniz adi mesaj anlaşılıyor. Sizler kimlerin köpeğisiniz onu söyleyin. Kimseniz en kısa sürede tespit edilecek ve hak ettiğiniz cezayı alacaksınız. Milletimizin başı sağ olsun, vatan sağ olsun."  dedi.

Konular:

Yorumlar