GÜNDEM

CHP Gençlik Kolları sokağa döküldü

CHP ve Cumhuriyet çalışanları Cumhuriyet'e yapılan operasyonu protesto etmeye çalışırken komik duruma düştüler.

CHP Gençlik Kolları sokağa döküldü
FETÖ ve PKK ile olan ilişkilerinden dolayı Cumhuriyet’e yapılan operasyon ve gözaltılarını kendi ‘çapında’ protesto etmeye çalışan Cumhuriyet çalışanları yayınladıkları fotoğraf kareleriyle kendilerini komik duruma düşürdüler.

15 Temmuz FETÖ darbe girişiminde ATM’lere koşan gençler bugün Cumhuriyet için nöbet tutmaya çalışıyorlar. ATM’ci gençler terör propagandası yaparken çok yorulmuş olacaklar ki kimisi yerlere yayılmış kimisi de koltuklarda uyumuş vaziyette. Koltuklarda kadınlı erkekli yan yana yatan Cumhuriyet çalışanlarına, bir destek de yardımlarını teröristlerin üzerinden hiç eksik etmeyen CHP’nin İzmir gençlik kollarından geldi.

Eylemlerini yerde oturarak ağızlarına kurdele bağlayarak yapmaya çalışan CHP ilk defa doğru bir protesto gösterisi sergiledi. Terörcü ağızlarını bağlamalarının onlar için daha hayırlı olduğunu anlamış olmalılarki protesto gösterilerinden böyle bir uygulamaya gittiler. Üç beş çapulcunun toplanıp yaptıkları eylemler kimse tarafından tiye alınmazken onlar ağızlarını kapatmaya devam ettikçe Türkiye daha da güçlenmeye devam edecektir.
 

Konular: CUMHURİYET, Chp, protesto,

Yorumlar