GÜNDEM

CHP'nin çürümüş zihinleri!

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Orhan Uyar ve CHP Milletvekili Melike Basmacı sosyal hesaplarından kokuşmuş zihniyetlerini sergilediler.

CHP'nin çürümüş zihinleri!
İstanbul'da dün akşam yapılan çifte bombalı kalleş kanlı saldırıda 30'u polis 38 vatandaşımız şehit oldu; 136 kişinin hastanelerdeki tedavisi ise sürüyor.Türkiye bir kez daha terörle sınanırken akıl, izan ve vicdan sahibi herkes bu vahşeti kınıyor, canileri lanetliyor. 

Mahşer gibi gecenin ardından siyasetçiler sosyal hesaplarından paylaşımlarda bulundular. Bazı paylaşımlar ise yazıklar olsun derdirtti.CHP zihniyetine mensup kişilerden  Antalya İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Orhan Uyar ve  Milletvekili Melike Basmacı'nın sosyal hesaplarından birlik beraberlik çağrısı yapmak yerine hükümete ve RTÜK yasağına ilişkin eleştirilerde bulundular.

CHP zihniyetinin yeni yetmesi Uyar " Son dakika İstanbul Valiliği daha yaralı sayısını vermeden yayın yasağı getirildi. Başkanlık uğruna canlar gitti" paylaşımıyla kanayan yaraya tuz basmaya çalıştı. Uyar 100'den fazla insanın öldüğü bu hain saldırının ardından "Başkanlık sistemine" ilişkin paylaşımda bulunarak yazıklar olsun dedirtti. Basmacı'nın da benzeri bir paylaşımda bulunması CHP'nin terör üzerinden siyasi rant yapmaya çalıştığını apaçık ortaya koydu. 

 

Konular: CHP Milletvekili Melike Basmacı, Chp,

Yorumlar