GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bize dokunan karşılığını alır

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Tire'deki açılış töreninde halka hitap etti. Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı'na ilişkin mesnetsiz açıklamalara sert yanıt vererek, "Kilis'ime saldıranlarla hesabım var. Benim 56 vatandaşım şehit ediliyor, utanmadan, sıkılmadan 'Dünyayı biz mi kurtaracağız' diyorlar."...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bize dokunan karşılığını alır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'la birlikte İzmir Tire'de katıldığı açılış töreninde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Biz bugüne kadar hiçbir gücün karşısında eğilmedik.Terör belasına karşı yola devam edeceğiz. İstedikleri kadar terör estirsinler bu milleti bölemeyecekler.

"Kilis'ime saldıranlarla hesabım var"

Bakınız, İstanbul'da bir terör eylemi oldu, Kayseri'de bir terör eylemi oldu, Rusya büyükelçisine bir suikast düzenlendi, El-Bab'da 16 şehidimiz var. Biz bir ölür, bin diriliriz. El-Bab'da bini aşkın DEAŞ'lı öldürüldü. Bizim dünyayı kurtarmak gibi bir derdimiz yok ama benim Kilis'ime saldıranlarla hesabım var. Bunlar ne akılsız insanlar ya, benim 56 vatandaşım şehit ediliyor, utanmadan, sıkılmadan dünyayı biz mi kurtaracağız diyorlar.

"Bize dokunanlar karşılığını alır"

Bize kimse diplomasi dersi vermesin, biz dersimizi biliyoruz. Canımız acıyor ama bize dokunan hesabını iyi yapsın, karşılığını alır.

Konular: cumhurbaşkanı erdoğan, terör, terörist, Recep Tayyip Erdoğan,

Yorumlar