GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaralıları ziyareti sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dün Beşiktaş'ta düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları için İstanbul Emniyet  Müdürlüğünün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinde düzenlenen cenaze töreninin  ardından Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine geçti.Yetkililerden bilgi alan Erdoğan, daha sonra yaralıları ziyaret etti.

Hastane çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplandıran Cumhurbaşkanı Erdoğan çok sert açıklamalarda bulundu. Saldırıyı gerçekleştirenlerden mutlaka hesap sorulacağını vurgulayan Erdoğan şunları söyledi;

Meydanı bu kahpelere bırakmayacağız

"İşin geneli itibari ile baktığımızda 38 şehidimiz, 155 yaralı söz konusu. Burada üzerinde duracağımız en önemli konu bu terör belası ile mücadelede sonuna kadar gideceğiz. Milletimizin bundan şüphesi olmasın. Bizi bunlarla korkutacaklarını zannediyorlarsa biz  bu kahpelere meydanı bırakacak kadar alçalmadık. Biz bu yola kefenimizle çıktık. Bunların bu vatanda en küçük bir hisseleri yok. Bunların vatanseverlik diye bir derdi yok. Bunları yanlarına bırakmayacağız. Daha ağır bedeller ödeyecekler."

Konular: erdoğan, cumhurbaşkanı,

Yorumlar