GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seferberlik çağrısına anlamlı destek

Gaziantep’te 10 bin dolar bozduran herkese 5 bin TL’lik düğün paketini ücretsiz sunan iş adamı Fatih Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seferberlik çağrısı üzerine, şehit yakınlarına düğün salonunu ücretsiz yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seferberlik çağrısına anlamlı destek
Daha önce Cumhurbaşkanının dolarlarınızı bozdurun çağrısı üzerine, 10 bin dolarını bozdurup makbuzu getirenlere Mart ayında düğün salonunu bedava yapan iş adamı Fatih Demir, Cumhurbaşkanının seferberlik çağrısını da karşılıksız bırakmadı. Demir bütün şehit ailesi yakınlarına yılın 12 ayında düğün salonunu ücretsiz yaptı.

“Seferberlik silahı alıp sokağa çıkmak değildir”

Cumhurbaşkanının seferberlik çağrısının silahı alıp sokağa çıkmak olmadığını vurgulayan Demir, “Cumhurbaşkanımızın Seferberlik çağrısı silahı alıp sokağa çıkmak değildir. Herkes kendi imkanları dahilinde bu seferberliğe maddi ve manevi destek vermesi gerekiyor. Çünkü Türkiye’ye maddi ve manevi operasyon yapmak isteyenler var. Bunlara karşı bizimde safımızı belli etmemiz gerekiyor. Seferberlik, vatanına ve milletine maddi manevi elinden geldiği kadarıyla destek çıkmaktır” dedi.

“Şehit yakınlarına düğün salonu ücretsiz”

Şehit yakınlarına düğün salonunu ücretsiz yaptığını belirten Demir, “Cumhurbaşkanımız seferberlik çağrısı yaptı. Bende bu çağrıya kulak vermek istedim. Bu doğrultuda düğün salonumu yılın 12 ayında şehit yakınlarına ücretsiz yaptım. Çünkü onlar bizim için canlarını verdiler, onların aileleri bizlere emanettir. Bu emanete sahip çıkmamız gerekiyor. Onlar için ne yapsak azdır. Cumhurbaşkanımızın demek istediği tam da budur. Birbirine kenetlenmek, bir olmak bütün olmak düşmanlara fırsat vermemektir” diye konuştu.

10 bin dolarını bozduran herkese Mart ayında 5 bin TL’lik düğün paketini ücretsiz sunan Demir, bugüne kadar 40 bin doların makbuzunun kendisine getirildiğini, makbuz getiren 4 kişi mart ayında düğün salonunda yerini ücretsiz ayırdığını belirtti.

Konular: cumhurbaşkanı,

Yorumlar