GÜNDEM

Demet Akalın'dan Sıla'ya tepki

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Yenikapı'da gerçekleşen Demokrasi ve Şehitler Mitingi için 'şov' açıklaması yapan Sıla'ya tepki gösterdi.

Demet Akalın'dan Sıla'ya tepki
İşte Demet Akalın'ın o açıklamaları:

'Ben kimseyin yanında veya kimseyi karalamak için birşey söyleyemem ama benim duruşum belli. Benim o gün 2 konserim olduğu için İstanbul'a gelemedim. Ama Bodrum'da gittik. Benim kıblem de belli, mahlağım da belli milletim de belli. Ben milletimin yanındayım. Keşke onlarda İstanbul'daki mitinge değil de, keşke bir Kısıklı'ya gitselerdi. Biz Kısıklı'ya Işın Karaca'ya gittiğimizde 'üşüyorum, burada bir şey var yani' dedim.

BANA GARİP GELİYOR

Çünkü orada o kadar fazla şehit verilmiş ki, onlar da bu havayı yaşasalardı. Çok garip geliyor bana bu söylemler. Herkesin kendi düşüncesi bir şey diyemem ama bu kendi düşüncesini, demokrasiyi geçti arkadaşlar. Vatan millet mevzusu vardı ortada, onun için herkesin kendi hayatı diyorum.

SILA İÇİN AÇIKLAMA

Sunucunun Halil Sezai ve Sıla için demokrasi konusu değil yani diyorsun doğru mu? sorusuna Demet Akalın da; 'Değil arkadaşım. Şöyle yaparsın oraya gitmezsin, ama halkın içine karışırsın.' diye cevap verdi.

Konular: yenikapı, demet akalın, şov, sıla,

Yorumlar