GÜNDEM

Demirtaş: "Erdoğan düşmanları var"

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "PKK'dan ve hükümetten silahların susturulmasını istiyoruz. Darbe tehdidi sürüyor. FETÖ'cü kriptolar ve Erdoğan düşmanları var." dedi.

Demirtaş: "Erdoğan düşmanları var"
Kurban Bayramı'nın ilk günü Van'da bomba yüklü araç patlatan terör örgütü PKK'ya sırtını dayadığını açıklayan HDP'nin Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, şaşırtan bir açıklama yaptı.

"PKK'dan ve hükümetten silahların susturulmasını istiyoruz. Asker ve polisin silahlarını bırakmasını değil" diyen Demirtaş, "Kürt sorununun silahla çözülemeyeceğini hükümetin de PKK'nın da bu kadar yaşananlardan sonra anlamış olmaları gerekir" dedi.HÜKÜMET VE PKK'YA ÇAĞRI YAPIP EKLEDİ: ERDOĞAN DÜŞMANLARI VAR
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "PKK'dan ve hükümetten silahların susturulmasını istiyoruz. Asker ve polisin silahlarını bırakmasını değil. Kürt sorununun silahla çözülemeyeceğini hükümetin de PKK'nın da bu kadar yaşananlardan sonra anlamış olmaları gerekir. Darbe tehdidi sürüyor. 15 Temmuz'da asker ile yapılamayan darbe şimdi toplumun tabanında geniş mağduriyetler yaratılarak yapmak isteyen FETÖ'cü kriptolar ve Erdoğan düşmanları var." dedi.

Konular: kripto, pkk, erdoğan, silah,

Yorumlar