GÜNDEM

Domuz avına gittiği bölgede ölü olarak bulundu

Karaman’ın Ermenek İlçesi'ne bağlı Çamlıca Köyü'nde yaşayan bir grup köylü, saat 04.00 sıralarında ekili arazilerine zarar veren yaban domuzlarını vurmak için Sumak Alanı mevkiine gittiler. Yaklaşık 20 kişilik grup, ellerindeki tüfeklerle araziye dağıldı.

Domuz avına gittiği bölgede ölü olarak bulundu

Karaman’ın Ermenek İlçesi'ne bağlı Çamlıca Köyü'nde yaşayan bir grup köylü, saat 04.00 sıralarında ekili arazilerine zarar veren yaban domuzlarını vurmak için Sumak Alanı mevkiine gitti.

CESEDİNİ BULDULAR

Yaklaşık 20 kişilik grup, ellerindeki tüfeklerle araziye dağıldı. Köyden yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki dağlık ve ağaçlarla kaplı bölgede domuz avı yapan köylüler, saat 07.00 sıralarında kendileriyle birlikte ava çıkan Mustafa Sevci’yi başından vurulmuş yerde buldu.

Sevci’nin öldüğünün anlaşılması üzerine jandarmaya haber verildi. Olay yerine gelen ekipler ve nöbetçi savcı incelemelerinin ardından cenaze otopsi için ambulansla Ermenek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Köylülerle birlikte domuz avına çıkan Mustafa Sevci'nin dağlık arazide yürürken düştüğü ve o anda tüfeğinin ateş alarak vurulduğu ihtimali üzerinde durulurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Domuz avını gittiği bölgede ölü olarak bulundu

Domuz avını gittiği bölgede ölü olarak bulundu

Konular: ceset, domuz avı, sumak alanı mevkii, Karaman,

Yorumlar