ERDOĞAN; MAVİ MARMARA'YA AĞLADINIZ MI ACABA?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Kent Meydanın'da coşkulu bir kalabalığa hitap etti.

Gündem 20.03.2014, 14:53 24.04.2018, 11:53
ERDOĞAN; MAVİ MARMARA'YA AĞLADINIZ MI ACABA?
 

Sakarya mitinginde konuşan Erdoğan'ın hedefinde CHP-MHP ve Cemaat vardı. Milletin desteğini ve duasını alarak meydanlarda olduğunu söyleyen Erdoğan artık bu topraklarda kimsenin ameliyat yapamayacağını söyledi.

"PENSİLVANYA CHP'YLE MHP'YLE YOL ARKADAŞLIĞI YAPIYOR"

Pensilvanya, CHP'yle yol arkadaşlığı yapıyor. Pensilvanya, camileri ağıra çeviren, kitapları yasaklayan CHP'yle yol arkadaşlığı yapıyor. MHP'yle yol arkadaşlığı yapıyor.. Manşetlerinden kan damlayan medyayla, rant peşinde koşan iş adamlarıyla yol arkadaşlığı yapıyor.. Yeter ki AK Parti'yi düşürelim.. Ama işte cevap burda...Cevap Sakarya'da.

"FETHULLAH GÜLEN 9 ŞEHİDİMİZ İÇİN AĞLADI MI?"

Başbakan Erdoğan, Gezi olaylarında eylem yaparken yaralanıp geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Berkin için Taziye yayınlayanlara, "Bunlar Mavi Marmara vurulduğunda gülenlerdi. Fethullah Gülen 9 şehidimiz için ağladı mı? Suriye'de, Filistin'de Mısır'da ölen müslüman kardeşlerimiz için ağladın mı?" diye sordu.
Uluslararası sularda Filistin'e yardım götüren Mavi Marmara vurulduğunda açıklama yapan Fetullah Gülen;"otoriteden izin alınmalıydı!" diyerek bütün müslümanları şoke etmişti.

Yorumlar (0)
25°
açık
Namaz Vakti 04 Haziran 2020
İmsak 03:29
Güneş 05:26
Öğle 13:07
İkindi 17:06
Akşam 20:39
Yatsı 22:27
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P