GÜNDEM

Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telgrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik yapılan operasyonda şehit düşen güvenlik güçlerinin ailelerine taziye telgrafı gönderdi.

Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telgrafı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van, Hakkari ve Mardin'de şehit olan askerler ve bir geçici köy korucusu ile Diyarbakır ve Şanlıurfa'da şehit olan polis memurlarının ailelerine taziye telgrafı göndererek, başsağlığı dileklerini iletti.

BAŞSAĞLIĞI TELGRAFI

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van, Hakkari ve Mardin’de şehit olan 23 asker ile Geçici Köy Korucusu Yılmaz Alpsoy ve Diyarbakır, Şanlıurfa’da şehit olan Başpolis Memuru Bülent Ay ve Polis Memuru Gökhan Özdemir'in ailelerine başsağlığı telgrafı gönderdi. Erdoğan, şehitlerin ailelerine başsağlığı diledi.

ŞEHİTLERİN İSİMLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ailelerine başsağlığı telgrafı gönderilen şehitlerin isimleri şöyle:

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen piyade uzman onbaşılar Serkan Bursalı ve Tolga Akdaş, Şırnak'ın Cizre ilçesindeki terör saldırısında yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Ali Mülazımoğlu, Manisa'da silahlı kavgaya müdahale ederken pompalı tüfekle başından yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren polis memuru Ramazan Yılmaz, Van'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen geçici köy korucuları Mehmet Aladağ, İhsan Taş ve Muzaffer Aladağ'ın ailelerine başsağlığı diledi.

Konular: hakkari, pkk, korucu, erdoğan,

Yorumlar