GÜNDEM

Facebook canlı yayında korkunç olay

Bir otel odasına yerleşen Mutlu G., dün kişisel Facebook hesabından canlı yayın yaparken, elindeki jiletle boğazını keserek intihar girişiminde bulundu.

Facebook canlı yayında korkunç olay

Bir otel odasına yerleşen Mutlu G., dün kişisel Facebook hesabından canlı yayın yaparken, 'Allah biliyor içimdeki fırtınayı hep çıkarıyor onlardan ama anlayan kim? Birini suçlamak ve 15 dakikada anlamak zor tanımadan suçlamak. Deli diye suçladığın kız benim sevdiğim ise deli bile olsa sevdim. Kimsenin ahı kalmaz bu dünyada' diye yazdı.

Ardından da uyuşturucu olduğu ileri sürülen sigarayı içmeye başlayan G., elindeki jiletle boğazını keserek intihar girişiminde bulundu. G., boğazı, kolları, göğsü başta olmak üzere vücudunun her yerini jiletleyerek odayı kan gölüne çevirdi. Bu sırada da, "Ölüyorum lan, hakkını helal et Halil, hakkını helal et oğlum. Ölüyorum ben. Bunu da bil ve kesiyorum, oteldeyim, yapılacak bir şey yok. Tamam, mı lan, izlemeye devam et" dedi.'Son' yazan G.'in dehşet görüntülerini izleyen arkadaşının ihbarı üzerine polis alarma geçti.

Tarsus'ta kaldığı otel belirlenen G., odasında kanlar içinde bulundu. Aşırı kan kaybeden G., kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı.

Konular: otel odası, Facebook, canlı yayın, boğazını kesti,

Yorumlar