GÜNDEM

FETÖ'cü memurun evinde servet çıktı!

Denizli’de, FETÖ/PDY kapsamında bir memurun evinde yapılan aramada 989 bin 658 dolar bulundu.

FETÖ'cü memurun evinde servet çıktı!
Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizli’de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bir memurun evinde yapılan aramada 989 bin 658 dolar, 50 bin 550 Euro bulunduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Paraların yanında ise şiirin yer alması ise dikkat çekti.Kağıdın üzerindeki şiir, “Yürekte ‘SIZINTI’ ile başladık. ‘ZAMAN’la öğrendik ‘AKSİYON’ insanı olmayı. ‘YENİ ÜMİT’lerimizle yağdırdık ‘YAĞMURLARI’ ve sonunda yeşerdi ‘GONCALAR’” yazılması dikkat çekti.


 

Paraların bir kısmı ayakabı kutusundan çıktı

15 Temmuz'da Türk milletinin büyük direnişi karşısında hüsrana uğrayan FETÖ'cülerin 17-25 Aralık kumpasında kullandıkları en büyük yalan olan 'ayakkabı kutusundaki paralar' dönüp kendilerini vurdu. Denizli'deki memurun evinde bulunan paraların bir kısmını ayakkabı kutusunda sakladığı ortaya çıktı.Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizli'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bir memurun evinde yapılan aramada 989 bin 658 dolar, 50 bin 550 Euro bulunduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.FETÖ bağış paralarına el koymuştu 

Hatırlayacağınız gibi 17Aralık darbe girişimiyle Halk Bank eski Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın evine baskın yapılmış ve Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı’na ait paralara el konulmuştu.  Paralel yapı, Balkanlar’da kendisine rakip gördüğü üniversiteyi akamete uğratmak için paranın bağış olduğunu bile bile operasyon yapmış ve 1 milyon avroya el koymuştu. ‘Rüşvet parası’ imiş gibi lanse edilmek istenen parayla şimdi Üsküp’te dev bir üniversite yükseliyor. 

Konular: fetö, darbe, Para,

Yorumlar