GÜNDEM

Hürriyet yazarı halkı terörle korkutmaya çalıştı

Türkiye'yi yasa boğan Beşiktaş'taki saldırının ardından tüm yurt teröre karşı tek vücut olurken, Hürriyet gazetesi yazarı Melis Alphan ise çocuğu olmadığı için teselli bulduğunu ve sevindiğini yazdı.

Hürriyet yazarı halkı terörle korkutmaya çalıştı
Hürriyet gazetesi yazarı Melis Alphan, Cumartesi akşamı Beşiktaş'ta düzenlenen terörist saldırılara ilişkin olarak kaleme aldığı yazısında skandal ifadelere yer verdi. Korku ortamı oluşturmayı amaçladığı yazıda, çocuğu olmadığına sevindiğini yazdı.

400 kilo bombanın kullanıldığı saldırıyı, küresel istilacıların taşeronluğunu yapan PKK üstlendi. Milli yas ilan edildi, yurdun her yanında bayraklar yarıya indi. Millet, kan emici vampirlere karşı bir kez daha kenetlendi. Hürriyet gazetesi yazarı Melis Alphan'ın bugünkü yazısında yer verdiği ifadeler ise dikkati çekti.

Teselli buldu

Alphan, 'insan çocuğu yok diye sevinir mi hiç!' başlıklı yazısında çocuğu olmamasından teselli duyduğunu yazdı. Kalabalık ortamlardan uzak durduğunu ve memleketten gidebilenlerin gittiğini yazan Alphan, "Sadece sağ kalmaya çalışarak geçen bir hayata nasıl alışır ki insan?" dedi.

Konular: Beşiktaş, hürriyet, melis alphan, saldırı,

Yorumlar