İmamoğlu'ndan İSKİ düzenlemesi: Heykel dikti, ağaçları kesti

Her fırsatta israf şovu yapan CHP'li İBB Başkanı İmamoğlu bu sefer ihtiyaç görüp İSKİ Genel Müdürlüğü'nün önüne Atatürk heykeli diktirdi. İmamoğlu, İSKİ lojmanların önündeki ağaçları da 'manzarayı kapatıyor' diye kestirdi.

Gündem 08.11.2019, 16:28
İmamoğlu'ndan İSKİ düzenlemesi: Heykel dikti, ağaçları kesti

İmamoğlu göreve başladığından beri israf düzenine son vereceğiz diye Yenikapı'da yüzlerce araç sergileyip, projeleri bir bir iptal etti. Onlardan biri de Silahtarağa İleri Biyolojik Arıtma Tesisi projesi oldu. 

Düzenlediği temel atmama törenininde 'Yapraklar beni çılgınca alkışlıyor' diyen egoist İmamoğlu, arıtmanın israf olduğunu düşünüp, heykel dikmeyi ve ağaç kesmeyi ihtiyaçtan sayıyor.

Arıtma israf, heykel ihtiyaç

İSKİ Genel Müdürlüğü binası önüne bugün Atatürk heykeli diktiren İmamoğlu, Etiler'deki İSKİ lojmanların önündeki çam ağaçlarını da 'manzarayı kapatıyor' diye kestirdi.

Sözde çevreciler ağaç katliamına sessiz kaldı

'Ağaç kesiliyor' bahanesiyle devlet karşıtı eylemler yapan sözde çevreciler, söz konusu CHP'li belediyeler olunca ağaç katliamına sus pus kesildi.


 

Yorumlar (1)
DOĞRUSÖZ 7 ay önce
Hadi bir laf et bakalım Sözde Çevre Mühendisleri Odası ! Arıtma tesisi yapımından vaz geçtiler. Amma araç kiraladılar ..... Alayınız fos be ...
21°
açık
Namaz Vakti 30 Mayıs 2020
İmsak 03:33
Güneş 05:28
Öğle 13:07
İkindi 17:05
Akşam 20:35
Yatsı 22:21
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P