GÜNDEM

İşte Aydın Doğan’ın FETÖ’cü karakutusu!

Akşam gazetesi genel yayın yönetmeni Murat Kelkitlioğlu imzalı yazıda, Aydın Doğan’ın FETÖ’cü kriptosu deşifre edildi.

İşte Aydın Doğan’ın FETÖ’cü karakutusu!

Bugün Akşam gazetesi “Aydın Doğan’ın FETÖ kriptosu” başlıklı manşetiyle gündeme bomba gibi bir haber getirdi. Haberle  FETÖ’nün Doğan grubundaki üst düzey kripto isimlerden biri deşifre edildi.

“Aydın Doğan’ın sahip olduğu Doğan Holding’in Ankara Temsilciliği görevini yürüten isim Barbaros Muratoğlu. Muratoğlu, Doğan’ın Ankara’daki bütün işlerini yürüten isimlerin başında geliyor. Bir anlamda Aydın Doğan’ın karakutusu. Teröristbaşını Pensilvanya’da ziyaret eden isimlerden biri. Hiçbir yerde yayımlanmamak şartıyla Pensilvanya’da fotoğraf çektirmişliği bile var teröristbaşıyla. FETÖ’nün düzenlediği Türkçe Olimpiyatları’na katılmayı dahi ihmal etmedi Muratoğlu.”

İşte Aydın Doğan'ın FETÖ'cü karakutusu!  

Muratoğlu hakkında Akşam’ın haberinde, “Hiç kusura bakmayın, Barbaros Muratoğlu’nun FETÖ bağlantısı, yaptığı görüşmelerin kayıtları, Pensilvanya’da yayımlanmamak şartıyla çektirdiği fotoğraflar ilgili birimlerin elinde mevcut.Bu da, FETÖ’nün medyadaki yapılanmasının deşifre olması açısından milat olsun!” denildi.

Akşam’ın manşetinde söz ettiği o fotoğraflar da ortaya çıktı.

Aydın Doğan’ın FETÖ kriptosu Doğan Holding Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu’nun Pensilvanya’da teröristbaşı Gülen’e yaptığı ziyaretin fotoğrafları da mevcut.

Muratoğlu yanında bir grup İzmirli gazeteci ile teröristbaşıba gitmiş. Karede Hürriyet Ege Temsilcisi Deniz Sipahi de yer alıyor.

2012 Mart ayında gerçekleşen ziyaret  FETÖ’nün Yamanlar okullarının Genel Müdürü Sabahattin Kasap tarafından organize edilmiş. Geziye Hürriyet Gazetesi’nden Deniz Sipahi, Doğan Gazetecilik Ege Bölge Temsilcisi Bülent Zarif, Milliyet’ten Hamdi Türkmen, Erol Yaraş, Zaman Gazetesi Ege Bölge Müdürü Vahit Yazgan, Ufuk Türkyılmaz ve Egeli Sabay Yayın Yönetmeni Ünal Ersözlü katılmış.

Gezide Doğan’ın kripto FETÖ’cüsü Barbaros Muratoğlu ile beraber FETÖ’nün Körfez Dershaneleri Genel Koordinatörü Murat Safa, Alim Akkan gibi isimler de yer almış.

İşte o fotoğraf: Barbaros Muratoğlu soldan ikinci isim…Konular: murat kelkitlioğlu, fetö, aydın doğan,

Yorumlar