GÜNDEM

İşte Maltepe'de başörtülü kıza saldıran kişi!

Pendik-Kadıköy hattında sefer yapan bir minibüste başörtüsü taktığı için genç kıza saldıran A.K.'nin sosyal medya hesabından yaptığı nefret dolu paylaşımlar ortaya çıktı.

İşte Maltepe'de başörtülü kıza saldıran kişi!
Pendik-Kadıköy hattında sefer yapan bir minibüste, ressamlık yaptığı belirlenen A.K., başörtüsü taktığı için liseli kıza saldırdı. Genç kıza "Siz teröristsiniz, sizin yüzünüzden herkes ölüyor" diyerek saldıran A.K.'yi, minibüs şoförü engelledi.

Şoför karakola çekti 

Maltepe'de karakolun önünde duran şoför duruma polislere bildirdi. Minibüsten indirilen saldırgan kadın gözaltına alındı. Yaşanan provokatif olaydan sonra saldırgan A.K.'nin sosyal medya hesaplarında yaptığı iğrenç paylaşımlar da ortaya çıktı.

"2000'lerin başından  beri dövüyorum"

Ressamlık yaptığı belirlenen A.K., Facebook paylaşımlarında 2000'lerin başından beri başörtülüleri dövdüğünü itiraf ettiği görüldü.

"Siz de dövün" 

Başörtülülere karşı adeta kin kusan A.K., takipçilerini de "Siz de dövün. Zorla başlarını açmaya çalışın, sorarlarsa AKP Kemalist artık dersiniz." uyarısında bulunuyor.Saldırgan CHP'li çıktı 

Hukukçu Derya Yanık twitter'da yaptığı açıklamalarında, söz konusu saldırgan kişinin CHP'nin Maltepe teşkilatına bağlı bir üyesi olduğunu duyurdu.

Konular: başörtüsü, maltepe,

Yorumlar