GÜNDEM

John Dündar vatan hainliğini tekrar tescilledi!

Avrupa'da kapı kapı dolaşıp Türkiye'yi kötüleyen Can Dündar vatan haini olduğunu bir kez daha kanıtladı. Avrupa Parlamentosu Basın konferansına katılarak Türkiye karşıtı konuşmalar yaptı.

John Dündar vatan hainliğini tekrar tescilledi!

Türkiye'ye türlü türlü suçlamalar yönelten Dündar, şimdide AP'de Türkiye'nin bir cehennem olduğunu söyledi.

Can Dündar AP'nin  "Basın Özgürlüğü Mücadelesinde Türkiye" konulu kofreransında konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakan Binali Yıldırım'ın, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın defalarca tutuklu bulunan gazetecilerin tutukluluğunun mesleklerinden kaynaklı tutuklu olmadığını açıklamalarına rağmen Dündar burada yaptığı konuşmada Türkiye için skandal cümleler kullandı. Türkiye'nin gazeteci hapishanesi olduğunu belirten ve 15 Temmuz ihanet gecesinden kısa bir süre önce firar ederek Almanya'ya sığınan Dündar, skandal bir benzetmeye de imza atarak Türkiye için 'Cehennem' ifadesini kullandı.

Önce Alman Sarayı'na 'Emir kulu' oldu 

Can Dündar'ın, Türkiye'de hakkında vatana ihanet suçundan yakalama kararı var. Almanya Dündar'a yaptığı işler sonunda Alman pasaportu verdi.

ABD bayrağına sarıldı

Son olarak ABD bayraklı battaniyeye sarılarak poz veren kaçak Can Dündar'ın kime hizmet ettiği de ayan beyan ortaya çıkmış oldu.

Konular: can dündar,

Yorumlar