GÜNDEM

Kapatılan dershaneyi soyarken yakalandı

İzmit'te darbe girişiminin ardından mühürlenen dershaneyi soymak istediler.

Kapatılan dershaneyi soyarken yakalandı

İzmit'te bulunan dershane darbe girişiminin ardından mühürlendi. Bugün, iş merkezinin yanındaki akaryakıt istasyonunda çalışanlar, dershaneden eşyaların çıkarıldığını gördü.

"TEMİZLİK YAPACAĞIZ"

Akaryakıt istasyonu çalışanları, eşyaları çıkaran kişinin yanına giderek ne yaptığını sordu. Eşyaları çıkaran kişi, "Burayı ihale ile ben aldım. İçerisini boşaltıyoruz. Temizlik yapacağız" dedi.

POLİSİ ARADILAR

Akaryakıt istasyonu çalışanları dershane sahibini arayarak durumu bildirdi. Dershane sahibinin ihaleye verme durumunun olmadığını bildirmesi üzerine akaryakıt istasyonu çalışanları R.Y.T.'yi yakalayarak, polise haber verdi. R.Y.T. ile birlikte gelen bir kişi ise kendisinin ikinci el eşya alımı yaptığını, olayla ilgisinin bulunmadığını belirterek olay yerinden kaçtı.

KOMBİ, KLİMA, TELEVİZYON, KOLTUKLAR..

Olay yerine gelen polis, R.Y.T'nin 3 gün boyunca dershanede bulunan eşyaları çaldığını belirledi. Dershanede bulunan kombi, klima ve televizyonların çalındığı, bugün ise koltukların çalınmak istendiği tespit edildi. Polis, R.Y.T.'yi gözaltına alırken, soruşturma başlattı.


Kapatılan dershaneyi soyarken yakalandı

Kapatılan dershaneyi soyarken yakalandı

Konular: polis, dershane, hırsız, 15 temmuz,

Yorumlar