GÜNDEM

Kızını kaybeden acılı baba PKK'ya isyan etti!

PKK'lı teröristlerce Diyarbakır’da geçen hafta düzenlenen bombalı saldırıda Kızı Zeynep Sevinçer'i kaybeden baba Veysi Ece, isyan etti.

Kızını kaybeden acılı baba PKK'ya isyan etti!
Yeniköy Mezarlığı'na defnedilen Sevinçer’in acılı babası, kızının ardından biri 4 aylık bebek, diğeri 4 yaşında 2 torununun öksüz kaldığını belirterek şunları söyledi:

Kürt halkı bunu istemiyor, hak etmiyor 

"Kürt halkı bunu istemiyor. Kürt halkı bunu hak etmiyor. Biz bunu hak etmiyoruz. Halk onları milletvekili yapmadı mı, onlara belediye vermedi mi? Onlar ne istediyse millet yapmadı mı?

Meclis'e soktunuz belediye başkanı yaptınız  

Bunlar ne yaptılar bize bombalı saldırılardan başka. İşte bizim milletimizin mükâfatı budur! Bu halkın mükâfatı budur ama halk halen uyanmıyor. Siz onları milletvekili yaptınız, Meclis'e soktunuz, belediye başkanı yaptınız ama onlar ne yapıyorlar?
PKK saldırısında kızını kaybeden babanın isyanı

Sen Kürdün hakkını nasıl savunuyorsun? Öldürerek savunamazsın

Sen orada bomba patlatıyorsun. Orada Kürt halkının olduğunu, evlerin, çoluk çocuğun olduğunu bilmiyor musun? Sen benim evimin dibinde bomba patlatırsan bu halk ölür. Bu halk Kürt değil miydi? Sen Kürdün hakkını nasıl savunuyorsun? Beni öldürerek hakkımı savunamazsın."

Konular:

Yorumlar