GÜNDEM

Kumpas mağduru vekilden şok açıklamalar

CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek yaptığı açıklamada, terör örgütleri PKK'yı ve DAİŞ'i FETÖ'nün yönettiğini iddia etti.

Kumpas mağduru vekilden şok açıklamalar
 PKK'yı FETÖ yönetiyor. DAİŞ de dahil. Ama bütün bunları yöneten ABD ve onun istihbarat örgütleri. Fethullah Gülen 1999'da oraya gittiğinde, bütün hizmet hareketini onlara vakfetti ve onların maşası oldu. Bu da onların garantileriyle oldu. Bu kumpas davalarında diyorlardı ki; "Dursun Çiçek PKK'lılara torpil yapıyor!" PKK'lıları destekliyor!" İşte bize iftira attıkları hangi eylem varsa, bu süreçte birebir yaptılar. Yani kendi yaptıklarını bize iftira olarak attılar.

PKK'YA DA ETKİNLER, DAİŞ'E DE ETKİNLER

Bu millet onların bu eylemlerini birebir yaşadı, o karanlıklara şahit oldu. Şimdi anlıyoruz ki; PKK'yı da, DAİŞ'i de yöneten FETÖ'nün militanları. FETÖ bunların eğitimli kesimi, üst aklı. Devlette belli yerlere gelmişler, istihbaratta belli yerlere gelmişler. Kuzey Irak'ta da bir sürü okulları var. Dolayısıyla PKK'ya da etkinler, DAİŞ'e de etkinler. En tepede de Amerika var. Amerika bunları kullanarak bu örgütleri yönetiyor.


Konular: daiş, Dursun Çiçek, pkk, istanbul,

Yorumlar