GÜNDEM

MİT TIR'ını durduran ihanetçi Kavalcıoğlu yakalandı!

Terör örgütü FETÖ'nün Türkiye'yi 'teröre destek veren ülke' olarak dünyada karalamaya çalışmak için giriştiği kalleş kalkışmalardan biri olarak bilinen Suriye'deki Türkmenlere yardım götüren TIR'ın durdurulması olayının sorumlularından Kırıkhan Savcısı Yaşar Kavalcıoğlu yakalandı. Kavalcıoğlu hakkında 7 ayrı arama...

MİT TIR'ını durduran ihanetçi Kavalcıoğlu yakalandı!
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Harem Timleri, tarafından saat 13.45 sıralarında yapılan kontrollerde bir turizm firmasına ait 27LM814 plakalı otobüsün orta kapısından bir şahsın hızlıca uzaklaştığı görüldü. Şahıs durdurulup kimlik sorulduğunda heyecanlı bir şekilde kimliği olmadığını beyan ettti. Harem polis noktasına götürmek istendiğinde şahıs savcı kimliğini ibraz etti. Yapılan kontrollerde şüphelinin kaçak MİT kumpası savcılarından Yaşar Kavalcıoğlu olduğu anlaşıldı.

Şüpheli eski savcının çeşitli suçlardan 7 adet araması bulunduğu anlaşıldı.Yapılan kaba üst aramasında 1 adet kurum kimliği,4 adet hafıza kartı 1 adet USB bellek, bir adet tablet, 790 Tl ve 600$ çıktı.Şüpheli İstanbul Başsavcılığı'na çıkarılmak üzere, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Konular: savcısı, yakalam, mit tır, hatay,

Yorumlar