GÜNDEM

Muşlular 'teröre geçit yok' dedi

Muş’ta Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri tarafından Van, Elazığ ve Bitlis illerinde gerçekleşen terör saldırılarına ilişkin basın açıklaması düzenlendi.

Muşlular 'teröre geçit yok' dedi
Terör örgütü PKK ve Fetullahçı terör örgütüne (FETÖ) karşı Muş Belediye meydanında bir araya gelen sivil toplum kuruluşu, siyasi parti temsilcileri ve yüzlerce kişi, "teröre geçit yok" dedi.

Ellerine bayrak alan ve döviz açan yüzlerce kişi “Kahrolsun PKK, Kahrolsun FETÖ” sloganlarıyla terör örgütlerine tepki gösterdiler.AYNI ÜST AKLIN PİYONLARI

Burada STK’lar adına basın açıklamasını okuyan Davut Aydın, ülkenin birlik ve beraberliğine kast eden hainlere, en anlamlı cevabı vatandaşın verdiğini belirterek, “15 Temmuz başarısız darbe teşebbüsüyle beraber FETÖ ve PKK terör örgütlerinin aynı üst aklın piyonu oldukları ortaya çıkmıştır. 15 Temmuz’da Gazi Meclisimizi bombalayan, millet evlatlarına karşı silah kullanan üniformalı teröristler ile yıllardır ortak vatanımızın her yanında ve dün Van, Elazığ ve Bitlis’te güvenlik güçlerine saldıran, masum insanları katleden eli kanlı hainler arasında hiçbir fark yoktur” ifadelerini kullandı.
Konular: elazığ, pkk, fetö, stk,

Yorumlar