GÜNDEM

Oktay Kaynarca'dan teröre lanet mesajı

Yeni yılın ilk saatlerinde eğlence mekanı Reina'da meydana gelen saldırıya birçok ünlüden tepki yağdı. Oktay Kaynarca'nın yaptığı paylaşım da binlerce kişi tarafından beğeni topladı.

Oktay Kaynarca'dan teröre lanet mesajı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Oktay Kaynarca dün Ortaköy Reina'da gerçekleştirilen hain terör saldırısıyla ilgili sosyal medyadan paylaşım yaptı. Kaynarca'nın yaptığı paylaşım ise binlerce kişi tarafından beğeni topladı.

Birçok ünlü bozuntusunun yapamadığını yapan Kaynarca yaptığı paylaşımla milyonlarca kişinin düşüncelerine tercüman oldu.

Kaynarca'nın bu paylaşımı, terör olayları sonrasında ülkeyi kaosa süreklemek, insanları galeyana getirmek isteyen 'ünlülere(!)' de ders niteliğinde oldu.

İşte Kaynarca'nın sosyal medyada yaptığı o paylaşım;

"Bu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allah'ın kullarını hiç bir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim, dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin.

"Şerefsiz korkak cahil pis çirkin iğrençsiniz..."

Ama unutmayın Allah'ın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir.. Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz yedi ceddiniz...Şerefsiz korkak cahil pis çirkin iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz.. Savaşın bile
bir şerefi namusu vardır ama siz namustan dinden kitaptan imandan habersiz büyütülmüş zavallılarsınız..

"Acımız bizi daha da güçlendirecek"

Canımızı yakıyorsunuz,birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da birarada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz.. Milletimizin başı sağolsun."


 

Konular: oktay kaynarca,

Yorumlar