GÜNDEM

Orhan Ölmez: Müzik camiasında da 'abiler' var

Kan emici terör örgütü FETÖ'nün, aktif olduğu bütün sektörlerden temizlenmesine yönelik operasyonlar sürerken, sanatçı Orhan Ölmez'den de müzik camiasındaki örgüt yapılanmasına dair dikkat çeken bir açıklama geldi.

Orhan Ölmez: Müzik camiasında da 'abiler' var
ABD merkezli ihanet şebekesi FETÖ'nün 15 Temmuz'daki alçak darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından, 'Demokrasi Nöbetleri' için şehir şehir gezerek sahnelere çıkan şarkıcı Orhan Ölmez, FETÖ ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE BÜYÜK BELEDAN KURTULDU

Orhan Ölmez, Sabah gazetesinde verdiği röportajda, "Türkiye büyük beladan kurtuldu. Yara sıcakken acımaz. Aşkta da böyle hisseder insan. Yaşananları gün geçtikçe daha çok anlayacağız. Durumun vahametini toplumsal olarak tabii ki idrak ettik ama 5 sene sonra 'Vay be' diyeceğimiz bir süreç yaşadık" ifadelerini kullandı."BENİ KANDIRMAYA ÇALIŞTILAR"

Çarpıcı bir noktaya parmak basan Ölmez, "Müzik camiasında da abiler var. İlk albümüm çıktıktan sonra beni de çağırdılar, 'Gel, FETÖ'nün elini öp. Ne kaybedersin, duasını al' dediler. Beni 'Konserlerin artar' diye kandırmaya çalıştılar. Öyle bir algı yaratılmıştı o dönemler, ama ben istemedim. 'Duamı ederim, ibadetimi yaparım, başka kimseye ihtiyacım yok' dedim. 'Falan abi bir üflesin' dürtüsüyle bizim camiadaki sanatçılar arasından da gidenler olmuştur. Benim öyle psikolojik telkinlere ihtiyacım olmadı. Daha hırslı bir adam olsaydım, 'Gidip elini öpeyim' derdim. Hedefleri yüksek tutan biri olsaydım, belki her kapıyı çalardım" şeklinde konuştu.

Konular: abiler, 15 temmuz, türkiye, fetö,

Yorumlar