GÜNDEM

PKK dostu Deniz Yücel'in evinden, Fetullah Gülen'in kitabı çıktı

Terör örgütü PKK ile bağlantıları olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan, bu yüzden de Almanya Başbakanı Merkel'in yaygarayı koparttığı İlker Deniz Yücel'in FETÖ bağlantıları da bir bir deşifre ediliyor. PKK dostu Yücel'in evinde yapılan aramada, FETÖ elebaşısı Gülen'e ait "Kur’an’dan İdrake Yansıyanlar" isimli kitap...

PKK dostu Deniz Yücel'in evinden, Fetullah Gülen'in kitabı çıktı
Terör örgütü PKK ile bağlantıları olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Die Welt gazetesi muhabiri İlker Deniz Yücel’in kirli ilişkileri tek tek deşifre ediliyor.

Almanya Başbakanı Angele Merkel defalarca arayarak serbest bırakılmasını istediği ve gazetecilik dışında her şeyi yapan Merkel’in Cici Çocuğu Yücel’in evinden bu kez de FETÖ çıktı.

Terörist başının kitabı bulundu

Akşam'ın haberine göre İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Yücel’in Beşiktaş’taki evinde arama yapıldı.

Aramalarda rafların arasına gizlenmiş halde terör örgütü lideri Fetullah Gülen’in "Kur’an’dan İdrake Yansıyanlar" isimli kitabı bulundu.

Kitap delil olarak kayıtlara geçti.

FETÖ'cülerin avukatı işbaşında

İlker Deniz Yücel’in avukatı ise kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan Veysel Ok. Ok aynı zamanda FETÖ’nün kumpas kalemşoru Mehmet Baransu ve halen cezaevinde bulunan Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın avukatı.

Konular: Kur’an’dan İdrake Yansıyanlar, kitap, pkk, fetö,

Yorumlar