GÜNDEM

PKK'nın hendek katliamı

Diyarbakır-Silvan karayolunda PKK'lı teröristler tarafından katledilen vatandaşın, hendek terörüne karşı çıkan Orhan Bilekçiler olduğu ortaya çıktı.

PKK'nın hendek katliamı
Önceki gün, Diyarbakır-Silvan karayolunda vahşice katledildikten sonra yol kenarına atılan kişinin evli ve 1 çocuk babası Orhan Bilekçiler olduğu vecinayeti terör örgütü PKK mensuplarının işlediği ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre, yol kenarında bir cesedin olduğu ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Jandarma ekipleri olay yerinde yaptığı incelemenin ardından cesedi, kimlik tespiti için adli tıp kurumuna gönderdi. Adlı tıp kurumunda yapılan incelemenin ardından cenazenin Silvan nüfusuna kayıtlı Orhan Bilekçiler’e ait olduğu tespit edildi. Bilekçiler’in cenazesi daha sonra yapılan işlemlerin ardından aileye verildi. Aile, cenazeyi ilçenin Karabehlülbey mezarlığında defnetti.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTILAR 

Evli ve 1 çocuk babası olan Bilekçiler’in cinayetini ise terör örgütü PKK mensupların işlediği ortaya çıktı. Cinayeti işledikten sonra PKK’lı teröristler, kendilerine ait olan bazı internet siteleri ve sosyal medya hesaplarında da bunu paylaştı. Bilekçiler, terör örgütü PKK’nın ilçede açtığı hendek ve kurduğu barikatlara tepki göstermiş ve bunları yapanlarla tartışmıştı. 
 
Polis ve jandarmanın olayla ilgili olarak soruşturması sürüyor.

Konular: hendek, pkk, diyarbakır, katliam,

Yorumlar